Skaitymo diena ,,100 priežasčių, kodėl verta skaityti…“

Sausio 11 d. mūsų progimnazijoje vyko netradicinio ugdymo diena – Skaitymo diena ,,100 priežasčių, kodėl verta skaityti…“.

Šią dieną pradėjome minėdami Laisvės gynėjų dieną. Dalyvavome akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija…“, giedojome Lietuvos himną, tylos minute pagerbėme žuvusius už Lietuvos laisvę, klausėme vyresnių mokinių pranešimų.

Visi progimnazijos mokiniai ir mokytojai dalyvavo Tyliojo skaitymo pamokoje – skaitė savo atsineštą knygą. Tiek pradinių, tiek vyresnių klasių mokiniai kūrė plakatus – koliažus „100 priežasčių, kodėl verta skaityti…“. 5 – 6 klasių mokiniai savo išmonę parodė kurdami istorijas „Iš  11 puslapio“. 7 – 8 klasių mokiniai lankėsi Ozo kino teatre, kur žiūrėjo filmą „Tarp pilkų debesų“. Dalis aštuntokų susitiko su rašytoja Ilona Ežerinyte.

Pradinių klasių mokinukai dalyvavo interaktyvioje dainuojamosios poezijos pamokoje „Eilėraščiai su gitara“. Taip pat didelį džiaugsmą patyrė susitikime su rašytoju Vytautu Račicku.

Visi mokyklos mokiniai savo knygų bibliotekėles galėjo papildyti apsilankydami leidyklos „Nieko rimto“ ir rašytojo V. Račicko knygų mugėse.

Skaitymo dieną organizavo pradinio ugdymo metodinė grupė.

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą