Šventę kūrėme patys

Smagiai gruodžio pabaigai buvo nusiteikę progimnazijos penktokai, 20 d. sugužėję į aktų salę parodyti ilgo kūrybinio darbo rezultatų – pačių sukurto kalėdinio spektaklio. Jie patys rašė kalėdines istorijas, kartu su mokytojomis lituanistėmis Nijole Norviliene ir Žilvija Motusiene atsirinko pačias įdomiausias, tobulino, rašė pagal jas scenarijus. O vėliau viskas vyko kaip tikrame teatre: vaidmenų paskirstymas, dekoracijų ir šokio kompozicijų kūrimas, muzikinio fono paieškos. Ir repeticijos, repeticijos, repeticijos – su mokytojomis ir auklėtojomis, klasėse ir aktų salėje…

Rezultatas buvo šaunus: penki spalvingi, įdomūs, saviti kalėdiniai spektakliai. Viešnioms vertintojoms nereikėjo skirstyti prizų, liko tik pasidžiaugti ir apdovanoti visus. Smagu buvo ir renginio organizatorėms lituanistėms Nijolei Norvilienei ir Vaivai Stasinienei. Tegul pildosi progimnazijos direktorės Jurgitos Zinkienės palinkėjimas, kad ateinantys metai būtų dar kūrybingesni.

Mokytoja Nijolė Norvilienė

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą