Šeimų krepšinio turnyras

2018-12-15 d. vyko X-tasis šeimų krepšinio turnyras, kurio metu buvo varžomasi ne tik žaidžiant 3×3 krepšinį, bet ir tokiuose konkursuose kaip „Dėjimas į krepšį“ bei „Taiklioji pora“. Turnyrą organizavo kūno kultūros mokytojai Vytautas Stanevičius, Artūras Janauskas bei padėjo šokių mokytoja Ina Griciuvienė.

Šis turnyras skirtas lavinti krepšinio įgūdžius, žadinti teigiamas emocijas, patirti judėjimo džiaugsmą bei skatinti bendravimą ir bendradarbiavimą. 

Dalyvavo 6 komandos.

3×3 krepšinio varžybas laimėjo Cibulskų šeima (nugalėjo trečią kartą). Šioje komandoje žaidęs Ignas Cibulskas nugalėjo konkurse „Dėjimas į krepšį“, taikliausia pora šiemet tapo Rimantas ir Ieva Grigaičiai. Geriausiu turnyro žaidėju išrinktas Gintaras Pilikauskas.

 Laimėtojai buvo apdovanoti mokyklos administracijos įsteigtais prizais: medaliais, diplomais, taurėmis.

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą