Nacionalinis moksleivių žygis „Sveikas kaip ridikas“

Mūsų progimnazijos 2a ir 2c klasių mokiniai naujuosius mokslo metus pradėjo aktyviai. Rugsėjo 14d. mokiniai kartu su savo mokytojomis dalyvavo projekte „Sveikas kaip ridikas“. Pagrindinė šio projekto veikla – nacionalinis moksleivių žygis Neries regioniniame parke.

         Žygyje ne tik atradome ir patyrėme žygio malonumą, bet ir susipažinome su Neries regioniniu parku. Teko įveikti 5 km maršrutą. Maršruto pusiaukelėje žygeivių laukė Edukacinis miestelis, kuriame galėjome ne tik atsipūsti, bet ir atlikti įvairias užduotis.

          Į mokyklą grįžome kupini įspūdžių, geros nuotaikos, pasidabinę žygeivių medaliais bei nešini žygeivio pažymėjimu.

          Moksleivius žygyje lydėjo mokytojos Auksė ir Nivita.

 

 

 

 

 

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą