EMOCINIO INTELEKTO MOKYMAI TĖVAMS, BAIGUSIEMS POZITYVIOS TĖVYSTĖS MOKYMUS

Kviečiame prisijungti prie emocinio intelekto mokymų tėvams. Mokymų dalyviai gebės sąmoningai suvokti savo asmenybės stipriąsias ir tobulintinas puses bei žinos kaip vystyti savo socialinį ir emocinį intelektą. Gebės atpažinti savo ir kitų emocijas, žinos kaip vystyti empatijos jausmą išlaikant adekvatų asmeninį santykį.  Gebės identifikuoti savo vertybes bei žinos kaip jos reiškiasi elgesyje. Gebės konstruktyviau valdyti stresą, konfliktus, vystyti santykius su žmonėmis, bendrauti ir padėti kitiems, įgytas žinias ir gebėjimus gebės panaudoti praktiškai kasdieniniame ir profesiniame gyvenime.

VISO – 10 susitikimų po 3 val.

PIRMAS SUSITIKIMAS – SPALIO 3 DIENĄ 18.00 VAL. 2 kab.

Užsiėmimus ves AurelijaZacharevičienė, kvalifikuota tėvų grupių ir emocinio intelekto mokymų vadovė

Registruotis galima iki 2018 rugsėjo 29 d.  adresu: aurelija.zachareviciene@gmail.com(nurodyti – registracija į tėvų grupę šv. Kristoforo progimnazijoje) arba po 17.00 val. telefonu: 868044555

Registracijai reikalinga informacija: Jūsų vardas ir pavardė, telefono numeris, el. pašto adresas.

Dalyvių skaičius – 12 žmonių.

 

 

 

 

 

 

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą