Birželio 18 d. „Uniforma ieško naujo šeimininko“

Birželio 18 d. nuo 8.00 iki 14.00 val. mokyklos rūbinėje vyks Vilniaus šv. Kristoforo progimnazijos uniformų turgelis. Puikiausią uniformą išsirinkti padės, konsultuos visais su uniformos dėvėjimu susijusiais klausimais Mokinių tarybos nariai ir kiti aktyvūs progimnazijos mokiniai

Švarias, tvarkingas uniformas, kurias norite parduoti/padovanoti birželio 14–15 d. nuo 7.30 iki 10.00 val. ir nuo 14.00 iki 15.00 val. reikėtų atnešti į socialinės pedagogės kabinetą. Uniforma turėtų būti pakabinta ant pakabos. Ant uniformos būtina prisegti lapelį su mokinio, dėvėjusio uniformą vardu, pavarde, klase ir uniformos kaina arba užrašu „Dovanoju“.

Jeigu uniformą norėtumėte atnešti pardavimui/dovanojimui kitu laiku, susisiekite su socialine pedagoge Jelena Lembovičiene tiesiogiai tel. 273 04 85 arba direktorės pavaduotoja ugdymui Simona Rudžioniene 275 17 20.

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą