Susitikimas su Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesiais gelbėtojais

Lietingą gegužės 22d. rytą progimnazijos kieme svečiavosi ugniagesiai gelbėtojai iš Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos. Jie vedė užsiėmimą mūsų progimnazijos 1-ų klasių mokiniams. Susitikimo metu mažieji mokyklos mokiniai matavosi ugniagesio gelbėtojo šalmą, kilnojo ugniagesių naudojamą gesintuvą, susipažino su plėtimo replėmis bei žirklėmis automobiliams karpyti. Svečiai supažindino mokinius su ugniagesio gelbėtojo profesija bei jos darbo specifika. Taip pat pirmokams buvo leista apžiūrėti ir uniagesių automobilio vidų.        Galbūt kas nors ir susidomėjo šia profesija? Kas žino? Susitikimą organizavo 1c klasės mokytoja Nivita.