Aktyvi edukacinė sporto diena

Vaikų gynimo dieną mūsų progimnazijos moksleiviai šoko, sportavo, aktyviai leido laiką! Apsirengę ryškiaspalviais  drabužiais pradinių klasių mokiniai dalinosi mintimis iliustruodami savo svajonių vasarą. Vėliau mokyklos sporto aikštėje sportavo su kūno kultūros mokytojais.
              5-8 klasių mokiniai iki nukritimo mokėsi šokti su šokių mokytojomis Irina ir Lina. Išmokę šokį išėjome į vidinį kiemą, kuriame penktų ir šeštų klasių mokiniai pademonstravo ką išmokę septintokams, aštuntokams ir atvirkščiai. Šiek tiek pailsėję patraukėme į Katedros aikštę. Ten visa mokykla dalyvavo projekto „Nupiešk man avį“ sulėktuvėse (organiz. Vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“). Šokome masinį šokį, kurio žingsnelius nuotaikingai mokino Paulius Šinkūnas.
             „Išsitaškėme“, „iškepėme“ ant saulės it kokie blynai, bet pasisėmėme geros nuotaikos, gerų emocijų, išmokome net po du šokius!!! O, kad tokių dienų būtų daugiau…

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą