Šventę kuriame patys

svente kuriameVisą gruodžio mėnesį mokykla gyvena artėjančių švenčių laukimo nuotaikomis: sveikinimo atvirutės ir laiškai, Angelų sargų ruoštos malonios staigmenos, šypsenos ir… maži stebuklai… Būtent  tie maži stebuklai būna labai brangūs, nes jais nustebina vaikai.

Jau lapkritį visi penktokai ima ruoštis projektui „Šventę kuriame patys“.  Tai tikras iššūkis! Juk kiekvienos klasės mokiniai turi sukurti kalėdinę istoriją, parašyti scenarijų, išsidalinti vaidmenis, paruošti dekoracijas, parinkti muziką ir, žinoma, daug daug kartų repetuoti, kad mini spektakliai būtų įdomūs. Tokio įtempto darbo rezultatu gruodžio 21 dieną džiaugėsi ir patys mokiniai, ir mokytojai.

Nuoširdžiai norime padėkoti visų 5 kl. auklėtojoms, muzikos, dailės ir šokių mokytojoms už  pagalbą mokiniams!

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą