Matematikos orientavimosi varžybos (II etapas)

II etapas matkeGruodžio 8 dieną mūsų progimnazijoje įvyko matematikos orientavimosi varžybų (MOV) 6 klasių mokiniams antrasis etapas. Dalyvavo 16 komandų, kuriose buvo po du mokinius (vienas iš „Ąžuolyno”, kitas iš šv. Kristoforo progimnazijos).

Antrajame etape nugalėtojais tapo Kamilė Kralikaitė (6a) ir Rokas Valuckas. Antrieji buvo Orestas Gritė (6e) ir Dalia Kuprusevičiūtė. Trečiąją vietą užėmė Vytenis Vaičiulis (6a) ir Deividas Dudulis. Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems už dalyvavimą!

Dėkojame 8c ir 8e klasių mokiniams už aktyvią pagalbą organizuojant ir vykdant šias varžybas.

         Renginį organizavo  šv. Kristoforo progimnazijos matematikos mokytoja Kristina Naujokienė ir Vilniaus „Ąžuolyno” progimnazijos matematikos mokytoja D. Duksienė.

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą