Žaliojo tušinuko iššūkis ir jokių namų darbų arba gruodis Vilniaus šv. Kristoforo progimnazijoje

zalias tusinukasMūsų progimnazija labai laukia švenčių. Mokyklos langai išpuošti kalėdinėmis dekoracijomis, klasėse žybsi eglutės, o galvose kirba mintys apie gerus darbus. Atmosfera tikrai fantastiška! 
 
O mokyklos mokytojų Metodinė taryba atsakingai apsvarstė direktorės siūlymą ir priėmė sprendimą dėl ugdymo proceso gruodžio mėnesį. Iki gražiausių metų švenčių vaikams nebus jokių namų darbų! O kodėl nepabandžius visko išmokti per pamoką? Iššūkis nemenkas ir mokiniams, ir mokytojams. Juk tai reiškia, kad intensyviai ir atsakingai reikės dirbti visas 45 minutes, kad namuose liktų tik laikas sau. Ir to dar negana… 
 
Mūsų mokytojai priėmė „Žaliojo tušinuko iššūkį“ (plačiau apie iššūkį galite paskaityti čia. Tai reiškia, kad visą gruodžio mėnesį mūsų mokytojai tikrindami mokinių darbus, ne tik naudosis žaliais rašikliais, bet darbuose pažymės geriausiai atliktas užduotis, labiausiai pasisekusias vietas. Juk kiekvienam iš mūsų taip svarbu geras žodis… Geras žodis gydo, augina, įkvepia geriems darbams. 
 
Verta pasistengti.
Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą