Daily Archives: 2018.06.18

Aštuntokų „Skrydis Nr. 9“

Birželio 15 dieną iš šv. Kristoforo progimnazijos  „išskrido“ devintoji aštuntokų laida. Lydimi klasių vadovių, mokytojų, septintokų ir tėvelių iškeliavo kiekvienas savo keliu. Tikimės, jog ši kelionė jiems bus sėkminga ir prasminga. Labai pasiilgsime kartu praleisto laiko, tad linkime:

Anglų kalbos pamoka JAV ambasadoje

Birželio 8 dieną 6d klasės  mokiniai ir dvi anglų kalbos mokytojos vyko į JAV ambasadą. Mokiniai iš anksto rinko informaciją apie šalies kultūrą, valstybės simbolius, JAV ir Lietuvos nacionalinius parkus. Ambasadoje dirbanti diplomatė pasakojo apie svarbiausius nacionalinius parkus JAV.

Pirmūnų išvyka į Trakus

Birželio 5 dieną progimnazijos pirmūnai buvo apdovanoti kelione po Viduramžių Trakus, galimybe pasivaikščioti Vytauto Didžiojo ir kunigaikštienės Onos gyventoj erdvėj.